Petek oldum..

Annekaz
12 Ekim 2008
5 Yorum

Oldu bi kere..Elden bişi gelmiyor aslında gelirde alışık değilim saatlerce kuaförde işkence çekmeye bünye kaldırmıyor.Ne zamandır artık belime gelen gelen hata bıkkınlık veren saçlarımda bir değişiklik istiyordum.Nihayet elimde Doğa Rutkay hanımefendinin bir fotoğrafı ile gittim.Nerden çıktı bu fotoğraf diyebilirsiniz gazeteden kestim :) çünkü balyaj ne ,röfle ne, hatta istediğim rengin adı ne inanın hiç bir bilgim yok.Saç rengi bana yakın olduğu ve gölgeleride tam istediğim gibi göründüğü için o fotoğrafı seçtim.Koyu kahve saç,bi kaç ton açık kumralımsı karamelimsi tütünümsü gölgeler ki kuaföre böyle on saat renk anlatmayıyım diye aldım fotoğrafı her neyse ele fotoğraf alıp gitmenin bir faydası yokmuş.Kuaför yine bildiğini okudu.Ve petek Dinçöz’e benzetti beni hayır tamamen benzetse neyse sadece saç kısmı:) Şimdi yukarıdakine benzer saçlarım var.Yine uzun, fazla kestirmedim gerçi şeytan bi ara yanımda fön çektiren piercingli şeker pembe saçlı kız gibi yaptır da dedi ama iyiki uymamışım şeytana.Eşim eve gelince ” siz kimsiniz ben evli bir adamım lütfen çıkar mısınız evimden” şeklinde  gereksiz espriler yaptı.Hiç beğenmedeğini söyledi.Orjinal halim daha güzelmiş falan filan..Bi süre böyle gezeceğim..Önümüzdeki hafta erkek kardeşimin düğünü var boşaltın sahneleri ben geliyorum..arım balım peteğimm gülüm dalım çiçeğimmm….

Bunu da seversin  Çocuklara Yönelik Online Terapi: Oyun Terapisiyle Destekleniyor
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. kalderavolkan dedi ki:

  Hah işte tam da o tarif ettiğin şekilde istiyorum ben de ama senin olduğun şekilde olmaktan korkuyorum :P :)) Sorrry :)) Cidden bu resimdeki saç hiç doğal durmuyor, basit görünüyor. (Sadece kişisel fikrim senin yüzüne nasıl oldu hiç bilmiyorum n’olur kızma bana) Aynen tarif ettiğin şekilde ben nasıl anlatacağım kuaföre onu düşünüyorum. Şu elindeki resmi bana da gönderirmisin :))

 2. Rüzgar dedi ki:

  Bence saçlar oldukça şık gözüküyor. Benim de upuuuzuuuun saçlarım vardı, geçen sene bir dellenip gidip kısacık kestirdim. Çok pişmanım :( Şimdi uzasın diye can çekişiyorum. Sevgiler.

 3. Anonymous dedi ki:

  Aslında renk güzel derim ben güle güle kullanın..

  Zaten güç bela uzattıgım saçları kuaför korkusundan kestiremiyorum ucundan diyorsun bakıyorsun ki ucu bucagı kalmamış geçenlerde ugramıştım kuaföre üst üste bi kaç defa ucundan alalım kötü olmuşlar saçlar diye söylendi duymazdan geldim çünkü geçen sene aynen sizinki gibi başka bi renk yaptı bana uyuz oldum.
  Bu sene yeni renkler var bigün gel bak fikir edin sadece dedi :)
  Her sene dogal gezicem diyorum uslanmaz gibi yine gidiP başka bi renk olUP dönüyorum :))
  Şu yeni renkleri merak etmiyorum içim gitmiyo desem yalan söylemiş olurum :)

  SEVGİLER

  SELİN GÜLAY

 4. Anonymous dedi ki:

  size galmamışş işiniz gücünüz yokturki buraya gelirsiz…..

 5. Gelin Ayşe dedi ki:

  Çok güzel olmussundur eminiiim. Ama koca begenmediyse önmeli olan o di mi :) Olsun sen yinede biraz böyle gez bence. Senin için bir degişiklik :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.