Pandemi Online Yayıncılık Sektörünü Hareketlendirdi

Annekaz
15 Mayıs 2021
Yorum Yok

Pandemi ile beraber hayatımızda online kelimesini sık sık duyar hale geldik. İş, Eğitim, Toplantılar gibi birçok faaliyetlerimizi ve çalışmalarımızı artık online olarak yapıyoruz.

Toplantı platformlarına katılıp bazı işlerimizi buradan yapıyoruz. Tabi ki pandemi sürecin ani gelişmesi dünyada birçok sektörü etkiledi. Süreçten bazı sektörler pozitif etkilenirken bazı sektörler ise negatif olarak etkilendi.

Pandemiden en çok pozitif etkilenen sektörlerden bir tanesi de Prodüksiyon alanı diyebiliriz. Özellikle online canlı yayın alanında ciddi hareketlenmeler yaşandı.

Toplantılar, kongreler, seminer vb. gibi birçok alanda online yayınlar yapıldı. Hatta konserler bile online oldu. Bu Alanda Online Toplantı alanında hizmet veren birçok kamera kiralama ve kiralık canlı yayın araçları neredeyse her gün mesai yaptılar.

Bunu da seversin  Tüketmeyin ücretsiz alın ücretsiz verin!
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.