Masaya duvak tencereye etek

Annekaz
7 Ocak 2009
4 YorumŞu ahir ömrüm internet olmasaymış çok yavan geçecekmiş. Çok ciddiyim internet hayatımızın rengi oldu sadece şu içinde olduğunuz blogum değil okuduğum öğrendiğim izlediğim gördüğüm her resim her video, e el işlerine yoğunlaşınca yok artık daha neler dediğim boş zaman ürünü şeyleride sık sık görüyorum yukarıdakiler gibi , Sofra duvağı sofrayı kurup bekleyenler için sanırım yaz günleri olabilir yada bahçe sofraları :P Eteğin ise tencereyi daha şirin göstermekten başka bir amacı yoktur:))

Bunu da seversin  Külah Pizza
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Bal küpü dedi ki:

  Hakikaten tencereye etek ne işe yarar ki, insanların aklına neler geliyor gerçekten :)

 2. GeCe dedi ki:

  şu tül fikri de yemekteyiz prog dan sonra çıkmış herhalde. Ben görmedim ama birisi tül örtmüş sonra onda saçlar varmış, tabaklar kıl dolmuş rezil olmuş. Tülün temizliği de önemli tabi

 3. embir dedi ki:

  Gece benden önce yazmış, ben izlemiştim o bölümü sanırım tül sentetik olduğu için elektriklenip kılları toplamış. Bu sebeple sakıncalı olabilir. Ama buradaki görüntü hoş olmuş.

 4. Anne Kaz dedi ki:

  yine en son benim haberim oldu izlemedğim için anlatıyorlar ama bu tül meselesini duymamıştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim