Taşınıyorum..

Annekaz
12 Eylül 2012
1 Yorum

Taşınma denilen pisss zahmetli yorucuuu bir sürece girmiş bulunmaktayım, bugün yarın en geç hafta sonu ilk göz ağrım hala konut kredisini ödediğim evimden ayrılacağım.

Oturduğum semte taşınalı 17 yıl oldu biz taşındığımız zaman buralar hep bağdı :) ciddiyim. Marketi bile yoktu zamanla gelişti büyüdü ilçenin gözde mahallerinden birisi oldu. Şimdi gittiğimiz yerde buranın ilk hali gibi orayı da bir kaç yılda kalkındırmayı planlıyoruz :)

Taşınma sebebiyle bir süre annekaz.com’da yeni yazı göremeyeceksiniz. Taşınmadan sonra yıllık izinde olacağım için internet bağlantısı da  olur olmaz inşallah annekaz.com’da birbirinden güzel değişik çılgın sevgi dolu konular, değişik tarifler ve yepyeni bir mekanla herkese yeniden merhaba diyeceğim. Şimdilik hoşçakalın..

Bunu da seversin  Diş Hekimine Gitmekten Korkanlara Öneriler
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. beyazkure dedi ki:

    Şu anda sizi çok iyi anlıyorum çünkü bir hafta sonra bende taşınıyorum:( Taşınma sırasında ve sonrasında yerleştirme aşamasında kolaylıklar diliyorum:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim