Medikal dövme – öncesi ve sonrası

Annekaz
10 Ocak 2015
1 Yorum

Dövme deyince aklınıza ne geliyor çılgın çizimler minik aşk dövmeleri falan ama bahsedeceğim dövme şekli estetik amaçlı medikal dövmeler. Yara izleri, doğum lekeleri, yanık izleri, Vitiligo medikal dövme ile kapatalıyor. Teknik aslında basit yara yanık izleri için tenin olması gereken rengi belirleniyor ve sorunlu bölgeye bu renkteki boya ile dövme yapılıyor.

Medikal dövmenin yaygınlaşması kendisine de medikal dövme uygulattıran ve bu işin uzmanı olan Basma Hameed ile oldu. Çocukken yanan ve ömrü boyunca bu izleri taşıyan Hameed medikal dövme konusunda uzman olmuş. Vitiligo başka olmak üzere yanık ve doğum izleri konusunda pek çok kişiye hizmet veriyor.

Özellikle yüzdeki leke ve yanık izleri hayatı zorlaştırıyor. Bu teknikle çocukların bile yüzündeki izler yok edilmiyor ama görünmez hale ya da daha az belirgin hale getirilebiliyor.

dövme-ile-yara-izi-kapatma

yara izi kapatma

Bunu da seversin  Keklerin kalıba yapışmasın. Mucizevi kek kalıbı yağlama karışımı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Egemen dedi ki:

    Merhaba kızarık yara izi rengini duzelte bilir miyiz ve ömür boyu kalıcı olur mu ve fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.