Micheal estetik olmasaydı..

Annekaz
30 Haziran 2009
5 Yorum
Micheal Jackson’ın ölümünün magazinsel rüzgarı devam ediyor.. ve işte bu da Micheal Jackson’un “onca estetiği olmasaydı neye benzerdi ” esintisi..tıpkı abilerine benziyor olabilirmiş.
Bunu da seversin  Örgü Oyuncaklar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. Keyifli Hobiler dedi ki:

  Estetik olmasaymış çok da iyi olurmuşun güzel bir örneği.

 2. içimden geldiği gibi ~~~ dedi ki:

  korkunç görünüyor…:-(( keşke baştan hiç yaptırmasaydı…

 3. Gamze dedi ki:

  Micheal estetik olmadı, bir hastalığa yakalandı ve bu yüzden teni beyazlamaya başladı bunu bizim sedef hastalığımız gibi düşünebiliriz bu %1 bir durum olduğu için bu hastalık çok bilinmiyor ve medyaya bazı insanların yansıttığı gibi değil, eğer araştırırsanız ona ne kadar iftira atıldığını fark edeceksiniz ve unutmayalım iyiye çamur atan çok olur ama bu öyle olduğu anlamına gelmez.

 4. Anne Kaz dedi ki:

  Gamze bahsettiğin hastalık vitiligo, deri rengini değiştirecek bir estetik operasyon olduğunu sanmıyorum fakat Micheal estetik olmadı demekte biraz abartmak olur. en azından burnu için bunu söyleyebiliriz

 5. Gamze dedi ki:

  İnsanların en çok deri olarak düşündüğünü bildiğim için o konudan bahsetmiştim çünkü çoğu kişi yanlış anlıyor.Ama burun olarak düşünmedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.