Ayaklar için estetik ameliyat

Annekaz
26 Nisan 2014
Yorum Yok

sindirella estetik ameliyat

Estetik ameliyatlar artık hayatımızın bir parçası çevremizde hiç olmadı burun ameliyat olmuş pek çok insan var saç ektirme meme dikleştirme yağ aldırma derken şimdi de ayak estetiği hayatımıza giriyor. Öncelikle kadınların tercih ettiği ayak estetiği taraklı ayaklar geniş ayaklar estetik ameliyatlara başvuruyor.

Eğri parmaklar, tarak kemikleri estetik ameliyatlarla düzeltilip ayaklar biraz daha küçültülebiliyor. Ayak estetiği kadınlar için önemli çünkü zarif ayakkabılara girmek incecik yazlık bantlı ayakkabılarla gezmek tüm kadınların isteği. Bu yüzden ayak estetiği çok tercih ediliyor. Estetik ameliyat olduktan sonra 3 ile 6 ay arası iyileşme süreci varmış. Ayak estetik ameliyatlarına genel olarak Sindirell ameliyatı deniyor sebebini tahmin edersiniz :) İşte ayak estetiği öncesi ve sonrası fotoğrafları..

sindirella estetik ameliyat3

Ayak estetik ameliyatı öncesi sonrası

Bunu da seversin  Örgü elbiseler bu sene çok moda
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.