KOSKA’ya teşekkürler

Annekaz
9 Temmuz 2008
1 Yorum

İki gün önce canımız pişmaniye çekti saat 22 civarında çocuklar marketten aldılar geldiler.Fakat aldığımız koska pişmaniye yenilemiyecek derecede kokuyordu.Nasıl anlatsam plastik gibi yenilmedi velhasıl.Sabah koska’ya ulaştım derdimi anlattım.Gayet ilgili davrandılar pişmaniyeyi atıp atmadığımı sordular bende atmadığımı söyledim.Adres vs alındı ve bir bey gelip evden bozuk olduğunu düşündüğüm pişmaniyeyi aldı üstünede minik bir poşet koska ürünü hediye etti.Alırken Utandım ama güzel bir davranış.Gelen bey pişmaniyenin hassas olduğunu saklama koşulları iyi olmazsa çabuk bozulduğunu söyledi.Böylesine özenli ve içten çalışmaları çok hoş açıkcası telefondaki ilgi ve ürünü incelemek için almaları bile yeterdi ama çocuklar gelen ürünlere çok sevindi :)Ne diyelim zaten tüketici ödülü almış bir firmayada zaten bu yakışırdı

Bunu da seversin  Kağıt gül
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Anonymous dedi ki:

    Müsade buyurursanız birde bizim ürünlerimizi test etmenizi rica edicem. [email protected] dan ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim