Mmmmm Çikolata

Annekaz
31 Mart 2009
4 Yorum

Ben böyle değildim yaşarken oldum Bu çikolata aşkını sonradan buldum.:) Aynen öyle 29’dan sonra çikolataya karşı başka türlü duygular beslemeye başladım. Çikolata sadece bayramlarda ikram edilmişken ağıza atılıveren bir gıda olmaktan çıktı, hayata renk katan bir besin maddesi haline geldi.

Antep Fıstıklısı bi başka böyle tüm tüm fıstıklar, Ülker bir numara bu konuda Ülker fabrikası bize yakın sayılır Esenboğa ya doğru giderken sarayı geçince otomobilinizin camını açarsanız çikolata kokusunu duyarsınız. Harika kokar.. çikolata kokan bir yerde yaşamak ..:) Sonra orada ülker shop vardır paket hatalı ürünler falan uygun fiyata satılır..neyse..Anket sonucuna göre 

Bitter
  354 (39%)
 
Sütlü
  205 (23%)
 
A.Fıstıklı
  343 (38%)
 
Fındıklı
  101 (11%)
 
Badem
  64 (7%)
 
Diğerleri…
  50 (5%)
 

Şu ana kadar kullanılan oy sayısı: 889 
 

Bitter çikolata burun farkı ile önce çıkmış ama tercihim dediğim gibi Antep fıstıklı ama en güzel şekilde magnum çikolata da köşeli çikolataları yemesi zor parçaları kırılmamış olacak fındıklı fıstıklı vs..ne varsa tüm olacak. Kaliteli olacak , paketi güzel olacak birde çekirdeklisini merak ediyorum :) çekirdekte beyine değişik sinyaller yolluyor iyi bir ikili olabilir..Değişik çikolatalar da çok az bulunuyor çilekli kirazlı portakallı mesela..Velhasıl çikolata olmazsa olmazladan birisi en azından benim için…

Bunu da seversin  Sardunya saksıları böyle güzellik görmedi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Anonymous dedi ki:

  bende bitterciyim bi ara eti portakal kabuğu şekerlemeli bi çeşit çıkarmıştı onu tutmuştum. ama onun dışında ağzıma çikolata harici bi şeyler gelmesinden hazetmiyorum galiba…çikolata deyince eti 1 numara bence…iffet.

 2. Sevde.B dedi ki:

  Krdinlikle bedemli çikolata derdim anketi zamanında görsem…
  Ama o da yoksa sütlüsü gayet iimi görür :)
  Sevgiler

 3. ŞANSLI dedi ki:

  Bende çikolatayı sevenlerdenim.
  Ülker benim içinde 1 numara!
  Topkapıdaki yerinden o kokuları bende bilirim.Birde kilo aldırmasa dikkat ederek yemek zorundayım..
  Sevgiler

 4. ashleyss dedi ki:

  bitter çikolata ve sade bisküviiiiiiiiiiiiii, birde toblerone :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim