Muhteşem sandviçler

Annekaz
1 Temmuz 2011
1 Yorum

pilgrm sandvich

Ekmek arası ya da sandviç benim için ara öğünden yada atıştırmalıktan çok daha ötedir değişik sandviç tarifleri denemesini severim.

Değişik ekmeklerle muhteşem peynirler acı soslar ve biberler, pişmiş domatesler fileto tavuklar veya kırmızı etler sos içinde pişmiş sosisler sarımsaklı köfterler, balıklar ekmek için her şeyi yiyebilirim.

Geçenler aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz muhteşem siteye rastladım aslında bir peynir sitesi ama peynirlerle öyle güzel sandviçler hazırlamışlar ki insanın ağzını sulandırıyor. Site ingilizce sesli anlatımı da var tabi o da ingilizce ama yine de sandviç tutkunları eminim bu siteden bir şeyler kapacaklardır.

Bu sıcak yaz günlerinde beyaz  ekmek dışındaki ekmeklerle yapılacak bu denli sebzeli peynirli sandviçler ayrıca çok  da sağlıklı öğünler olacaktır. Akşam akşam ağız sulandıran sandviçlere bir göz atalım bir daha ki öğünde kendimizi süslü bir sandviçle ödüllendirelim.

Bunu da seversin  Yumurtalı bayat ekmek tarifi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. KelebekGibi dedi ki:

    mhhh hepsi birbirinden leziz gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim