Müslüman ünlüler ve giyinişleri

Annekaz
27 Ekim 2010
3 Yorum

Son günlerde yine yeniden ama bu sefer ciddi ciddi tartışılan konuşulan başörtüsü meselesi seçim sonrasına bırakıldı, ülkemizde sadece müslüman kadınların giyinişi konuşulsa da müslümanlardan ödü patlayan avrupalılar için durum hiç de öyle değil uçağa giren  sarıklı cübbeli bir bey akıllarını baştan alabiliyor. Uçağa binmekten vazgeçenler bile oluyormuş hoş terör saldırısı yapacak adam o haliyle dikkat çeke çeke uçağa biner mi? Hiç mi 24 izlemediniz derler adama her neyse bu korkuyu bilen bir arkadaş pek çok müslümanın ortalıkta sarıkla cübbeyle ya da tesettürle gezmediğini anlatma çabasına girmiş ve hem sanal alemden hem de dünyaca bilinen müslüman ünlülerin fotoğraflarından oluşan bir blog hazırlamış . Blogda minili müslüman kızlar da var tesettürlülerde erkekler de, biz alışığız ülkemizde isteyen istediği gibi giyiniyor ama avruplalıların bu konuda öğrenmesi gereken şeyler vardı iyi olmuş.

O zamanlar Prens Abdullah  (şimdi Kral) kendisi tam bir Star Trek hayranıydı bir sezon boyunca Star Trek’de rol almıştı..O zamanlardan kalma bir kıyafet
Bunu da seversin  Organik duvar süsleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. Yasemin Şentürk dedi ki:

    Çok başarılı bir blog olmuş , yapanın ellerine sağlık .

  2. nrhnmrl dedi ki:

    Her gün bloğunuzu yenilediğiniz ve gündemi takip ettiğiniz için merak ettim bugünle ilgili bir yazı göremedim

  3. karamelam dedi ki:

    çok enteresan bi blog…tesettürlü bi bayan olarak izleyeceğimdir:))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim