Ünlülerin takıldığım dişleri

Annekaz
19 Mart 2010
3 Yorum
Daha bu sabah konuştuk bu konuyu takılıyorum yani elimde değil özellikle spikerlerin dişlerine gözüm takılıyor. Eğer çirkinse çok sarıysa değiştiriyorum kanalı ne yapayım takıntılıyım. Diş görünüşü konusunda en kötü top 10’u bile şak diye şuraya sıralarım ama ayıp olmasın..Erkeklerin başı çektiğini söyleyim yeter hele haftasonu haber sunanların :D
Şunu da kabul etmek lazım insanın kendi dişleri gibisi yoktur diş doktoru arkadaşım bir diş için en son çare çekmektir diyor. Çok şükür dişlerim çok sağlam ne çürüğüm ne eksiğim var. Görünüşü inci gibi olmasa da yine de diş sağlığım için Allah’a şükredenlerdenim, şahidim eşim çok acılar çekti..
Diş tedavisi ve estetiği  paranız varsa çok kolaydır. O kadar çok yöntem var ki hele estetik diş yöntemleri teknoloji ile paralel gidiyor. Parayı bulan ünlülerin ilk yaptırdığı şey dişlerini bir estetik uzmanına emanet etmek oluyor. Saba Tümer diş estetiği denilince ilk aklıma gelenlerden nasıl gelmesin :)) Eskiden ciddi bir sunucu olduğundan dolayı ağzı açık bir fotoğrafını bulamadım, gerçi son zamanlar da kapalısını bulmak zor ya..Allah neşesini bozmasın yine buldum bir fotoğraf, neyse burada ünlülerin önceki ve sonraki dişleri fotoğraf  GALERİSİ var  Diş estetiği doğru yapılınca güzelliğe güzellik katmış bazıları ise şanslı sadece beyazlatmak bile yetmiş..
Bunu da seversin  İşlemeli defter kaplama
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. bahar dedi ki:

    evet dişin görünümü yüzü tamamlıyor diye düşünüyorum bakımlı dişler gibisi yok

  2. Lydia dedi ki:

    sağ alttaki jerry seinfeld mi acaba? :D

  3. Azura dedi ki:

    Of aman Tanrim! Ben de cok takintiliyim su dislere!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.