Mutfak dönüşümü – öncesi ve sonrası

Annekaz
16 Ekim 2015
Yorum Yok

Mutfağınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Koyu renkli mutfak dolaplarınızdan sıkıldınız mı?  Şimdi koyu renk mobil ya da dolaplarından sıkılanlar eşyalarını kendileri yeniliyor. Nihal Barış Çaka Hanım da kendi mutfağını yenileyenlerden. Ben çok beğendim. Bambaşka  bir mutfak olup çıkmış.  Bu şekilde değişim yapan cesur hanım çok. Koyu kahve dolaplarda bir de  dar mutfaklar olunca açık renge dönüldüğünde daha ferah ve geniş duran mutfak dekoruna sahip olabilirsiniz bunun en güzel örneklerinden birisi de bu çalışma olmuş.

Nihal hanım dolap kapaklarını söküp temizlemiş, özellikle dış kapakları zımparalayıp tekrar temizleyip  Polisan Matrix Lux Anti Aging X1 beyaz renkli boya ile üç kat boyamış. 3 kat boya yapması kolay değil her gün kurumasını beklemek lazım boyarken sünger rulo kullanmış.  İçini ve dışını beyazla boyayıp tamamladıktan sonra sprey vernik sıkarak yine kurumasını beklemiş.  Özel olarak seçtiği kupları takarak mutfak dolaplarını zevkine hazırlamış.

Boya malzemeleri 100 tl

Kulplar 150 tl

Perde 150 tl

Halı 75 tl

Çöp kovası 25 tl

mutfak-1

 

MUTFAK

 

 

Bunu da seversin  Eski ev fotoğraflarından vintage mumluk
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim