Nerede eskinin takvimleri?

Annekaz
1 Aralık 2013
Yorum Yok

Aralık ayının klasiklerindendir takvimler  masa takvimleri, duvar takvimleri, saatli maarif takvimleri, artık pek takvim satın alınmıyor vakıflar firmalar ücretsiz olarak dağıtıyor ama takvimlerle ilgili malesef  hayal kırıklığı yaşıyorum. Özellikle dini olarak hareket eden vakıfların takvimleri her yerde onları da tabi ki severek kabul ediyorum ama eskiden çok daha güzel daha kapsamlı hevesle okuduğumuz gün geçse de yırtsak dediğimiz takvimler yok.. Artık saatli maarif takvimleri hep dini içerikli.. beni takip edenlerden bazıları kızabilir tanıyanlar muhafazakar yanımı bilenler şaşırabilir ama kızmadan önce bir okuyun.

saatli maarif takvimi

Ben bir saatli maarif takviminde elbette dini bilgiler ruhumuzu ısıtacak hikayeler ahlakımızı güzelleştirecek detayları görmek isteriz ama yemek tarifleri pratik bilgiler yüzümüzü güldürecek fıkralar da görmek çok hoşumuza gider. Artık bu tür takvimleri göremiyoruz ben çocukken Eti’nin, Ülker’in  sevimli takvimleri vardı dini bilgiler, çocuk isimleri tarihte bugün, fıkralar pasta yemek tarifleri olurdu zevke okurduk hatta koçanı elime alır hepsini okumaya çalışırdım annem kıvrıştırıyorsun günü geldiğinde oku diye kızardı..  o takvimleri çok özlüyorum.. hani ben yaparım abi bunu deyip 2015 yılına şık kadınlara yönelik kullanışlı bir duvar takvimi hazırlayasım var.. öyle bir takvim hazırlayasım var ki herkes Anne Kaz’ın duvar takvimini arayacak soracak o derece :D

Bunu da seversin  Google+ projesine katılın
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim