Nicer Dicer işe yarıyor mu?

Annekaz
11 Ağustos 2013
2 Yorum

Nicer Dicer sanıyorum herkes biliyor mutlaka bir tv kanalında reklamını görmüş ya da fırsat olarak mail kutusuna düşmüştür. Çok etkileyici bir reklamı var peki Nicer Dicer işe yarıyor mu?

nicer-dicer2

sorunun cevabı hem evet hem hayır.. Nicer Dicer aldım eve geldi tabi bir merakla bir kaç kez kullanıp dolaba kaldırdım çünkü tahta ve bıçak kullanmak bana daha pratik geldi. Efenim biz ailecek pideyi çok severiz genelde kendi pide harcımızı yapıp fırına göndeririz onlarda etli ekmek kıymalı pide artık herneyse onu yaparlar. Tabi bunun için soğan domates biber vs doğramak gerek robot bozulunca Nicer dicer kullanayım dedim işte o zamandan beri elimden düşmüyor. Küçük küp doğrama kısmı soğanlar domatesleri biberleri aynı büyüklükte doğruyor doğrarken domatesleri ikiye bölüp kestiğiniz yüzeyi bıçağın üzerine koyarsanız ezmiyor da…

nicer dicer3

Patates, patlıcan, biber mantar, soğan, domates vs  pek çok sebzeyi, meyveyi aynı büyüklükte doğruyor zamandan kazandırıyor salatayı yapıp saklama kabında muhafaza edebiliyorsunuz.

nicer-dicer

 

Rende aparatı o kadar kullanışlı değil, ince doğrama bıçağını da cips yapmakta kullanıyorum ayrıca salamı da ince dilimlemekte kullanıyorum.

nicer-dicer-salata

Nicer Dicer i mutfakta gören aa işe yarıyor mu diye soruyor benim verdiğim cevap benimki çok işe yarıyor :)

IMG_3284Nicer Dicer hakkında pek çok yorum okudum. Yorumların yarısı olumsuz yarısı olumlu şahsi fikrim işe yarayan bir alet…

 

Bunu da seversin  Hediye paketleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. vefa dedi ki:

    Nicer Dicer almak istiyorum

  2. vefa dedi ki:

    Nicer diceri cok seviyorum kendimde var arkadasa da tavsiye ettdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim