Eşimin nefret ettiği şampuan: Revox at kuyruğu şampuanı

Annekaz
1 Mayıs 2015
Yorum Yok

Revox At kuyruğu şampuanı işe yarıyor mu? Saçları hızla uzatıyor mu? Bunun bende cevabı kesinlikle evet daha doğrusu bunu eşime sorsanız bas bas bağırabilir eveeeeet diye çünkü o Revox At kuyruğu şampuanı’nı hiç sevmiyor nedeni ise iki haftada bir berbere gitmesi..

Evde kızlar bir de genç erkek olunca çeşit çeşit şampuan kullanılıyor Revox At kuyruğu şampuanı  denememiz için firmanın gönderdiği ürünlerden birisiydi  banyoda yerini aldı eşim için fark etmez hangi şampuan varsa onu kullanır bir kaç haftadır Revox kullanıyor ilk önce ne olduğunu anlamadı saçlarım çabuk uzuyor iki haftada  bir berbere mi gidilir derken Revox mu kullanıyorsun dedim işte o yeni şampuandan deyince jeton düştü! Kızların ve benim saçlarımız uzun kısa zamanda saçların ne kadar uzadığını fark edemedik ama eşim bir daha o şampuandan kullanmam diyerek saçlarının çabuk uzamasından şikayetini açık açık belirtti.

Yani Revox At kuyruğu şampuanı saçları daha çabuk uzatıyor test edildi onaylandı :) recox

Revox At kuyruğu şampuanı 35 TL normal şampuanlara göre fiyatı oldukça pahalı, saçları yıkadıktan sonra yumuşak yapmıyor kremsiz kullanmak oldukça zor ama saçlarımı uzatacağım güçlendireceğim diyenler için 10 numara 5 yıldız..

Bunu da seversin  Kadın saçından neler yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim