Normal gelinler pembik gelinler!?

Annekaz
23 Eylül 2016
Yorum Yok

İnternette şu ara pembik gelinler rüzgarı esiyor ama bu rüzgar inanın yeni değil. Sosyal medyada #sunumönemlidir  başlığı altında yüz binlerce paylaşım görebilirsiniz üstelik çok daha çılgın pembik sunumlar bulabilirsiniz. Hiç kimse şikayet etmesin arz talep meselesi yemeklerden çok sunuma önem verdiniz, bu şuna benziyor normal bir kadın selfiesini çekip koyuyor 100 beğeni alıyor, silikonlu meme dekolteli şuh bir kadın  selfie koyuyor 10000 beğeni alıyor hah işte aynı şey.

Bazı kadınlara  artık sadece iyi kek börek yapmak yetmiyor konuşulmak takdir ve beğeni toplamak konuşulmak istiyorlar. Silikon yaptırıp şuh giyinilmeyeceğine göre sosyal medyada ilgi odağı olmak için evler baştan aşağı sime pembeye bulanıyor, bisküviler tek tek minyatür sandalyelere oturtulup haşlanmış mısır koçanına kurdele bağlanıyor.

Yemek sunumlarını anlıyorum kadınlar özenin dibini sıyırıp mantıklı düşünemiyorlar diyelim peki o pembe koltuklar simli perdeler sehpalar, taşlı kırlentler nasıl oluyor? O evlerde kocalar yaşamıyor mu? Yaşıyor diyelim nasıl hayatta kalıyor? Evlilik müşterek değil mi? Evde bırakın grinin 50 tonu tek bir tonu dahi yok!! Şeytan azapta gerek tamam ama acıyorum ben bu kocalara..

Eğer eşiniz pembik gelinler akımının su gibi akan bir dalıysa ya çok ihmal ediyorsunuz ya da başka sorunlar var demektir.. Mutlaka bir uzman doktora danışın!

Yıllardır sosyal medyada sürekli bir şeyler moda olur herkesin bir kategorisi vardır anneler, evli çocuksuzlar, bekar genç kızlar, işkolikler, makyaj delileri, spor düşkünleri, araba manyakları, hobi severler.. hepsinin uç noktaları vardır ama hiç bu kadar akın akın gelen bir duygu bozukluğu olmamıştır sanıyorum. Aaha buraya yazıyorum bu kadar pembiklikten sonra önemsiz sunumlarla lezzetli doğal yemek fotoğrafları moda olacak..

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim