Barbie değil Poppy bebek

Annekaz
19 Şubat 2014
1 Yorum

Barbie bebekler ve Sindybebekleri eleştiren on binlerce şey duymuşsunuzdur ben de zaman zaman yazdım, normal kadın vücut ölçülerine benzememesi, verdiği örnekler olduğu rol model çocuklar için uygun değil son zamanlarda ortaya çıkan Poppy bebekler ise daha beter :) Poppy bebekler aslında çocuklar için değil hepsi estetikli silikonlu kadınlara benziyor dersem abartmamış olurum aslında Poppy bebeklerde çok daha fazla kadın modeli var yani bebekler bir çeşit değil değişik çene yüz dudak alın kaş  saç ve kafa yapısı ile bir birlerinden çok farklılar bakış mimik duruş tarz olarak da farklılar ama vücutlar aynı. Poppy bebekler de el ve ayaklar çıkabiliyor daha esnek kıyafetleri daha özenli ve tabi ki çok daha pahalı. Tasarım kıyafetleri Etsy de satılıyor mesela..

f2811105651133ac5def011efa38708c

Hepsi sosyetenin burnu kalkık estetikli kadınlarına benziyor. İş yok güç yok o parti senin bu akşam yemeği benim gezen tiplerden Barbie’lerde en azından veteriner, doktor ev hanımı modelleri vardı yani beterin beteri.. görünüşlerine laf yok hepsi çok güzeller bazıları ünlü yıldızlara benziyor..  bakalım siz en çok hangi Poppy bebeği beğeneceksiniz..

fotogaleri-oyuncak-bebek

Bunu da seversin  Oyuncak bebek saçı nasıl açılır? Bebek saçı tamiri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. aysun dedi ki:

    saçma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim