Okul için saç modelleri

Annekaz
20 Eylül 2010
2 Yorum
Okullar başladı telaşları da başladı çantalar, dersler hem çocuklara hem de annelere biraz yük ama tatlı bir yük bizimkiler okulu özlemişlerdi sabah saçlar yapıldı tokalar takıldı en rüküş halleri ile okul yoluna düştüler. Oğlum yatılıda kızlar evde her sabah saçlar taranıp şekillere sokuluyor okul başlamadan bir kesim yaptırdık ama saçları kısa değil, yine de bazen saç şekli vermekte zorlanıyorum internet bu konuda yararlı bir kaynak basit tekniklerle güzel modellerin yapımı anlatılıyor. Bu da o sitelerden birisi içinde güzel modeller var kocaman kocaman çiçekleri takmazsanız bizim okullara da gayet güzel uyar.. Bütün öğrencilere başarılar diliyorum..Annelere de kolay gelsin :)
Bunu da seversin  Örgüden türban şapka
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. ŞÜKRAN dedi ki:

    Günaydınlar sevgili anne kaz, çocuklara başarılı bir ders yılı dilerim.. saçlar çok güzel olmuşşşş.. kızlarım küçükken bende değişik değişik örerdim saçlarını.. Şimdi artık okul günleri geride kaldı başka başka uğraşlar var sırada.. Bloğunu kızım da bende severek takip ediyorum,Görüşmek üzere sevgiler ..

  2. sevim dedi ki:

    tüm çocujlarımıza bende bararılar dilerim keşke kızımın saçları daha uzun olsaydı çok seviyor değişik modelleri ama kısa olduğundan uygulayamıyordum bu siteyi bir inceleyeyim bakayım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim