Ombre saç modelleri

Annekaz
16 Ağustos 2012
Yorum Yok

Ombre saç

Bu sene ombre saçlar çok moda Ombre saç nasıl yapılıyor? nasıl oluyor?  diyenlere kısa açıklama…

Ombre saç şekli Lazy modellerden birisi son yıllarda çok fazla kuaför eli değmeden hazırlanmış bukleler doğal dalgalar gibi uzun süre kuaför eli değmemiş bir görüntüsü var, çünkü fazlaca dip boyası gelmiş açık tonda saç modeli gibi duruyor.

Ombrenin de çeşitleri var uzun saç için olanlar en güzeli, sarı bal kül rengi olanlar en bilindiklerimiz, kızıl tonlarda çok fazla var kısa küt ya da bob kesimli saçlarda da ombre şeklinde boyama sıkça kullanılıyor… Benim en sevdiğim boyama tarzlarından birisi aşağıdaki fotoğraf galerisinde Ombre saç şekilleri ve renklerini görebilirsiniz.. Yüzüne sarı saç rengi gitmeyip de açık renkleri kullanmak isteyenler için harika  bir yöntem..

Ombre saçı evde yapabilirsiniz ama bunun için boyalar ve renkler hakkında tecrübeli olmanız şart yoksa ortaya korkunç sonuçlar çıkabilir.. Bununla ilgili ombre saç nasıl yapılır videosu ekledim kız konuşuyo da konuşuyor ileri sarın 7 dakika beklemeyin boyama tekniğini görün.. İşte Ombre saçlar..

Video devamında..

Bunu da seversin  Toz C vitamini ile saç boyanızı silin - Evde saç boyası silme
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim