Kahve saça karamel ombre nasıl yapılır?

Annekaz
25 Haziran 2015
1 Yorum

Kızlar saçlarına hafif gölgeler ışıltılar istiyor koyu kahve saçlarına karamel ışıltıların çok yakışacağını düşündüler e yaz tatilindeyiz o kadar değişikliğe izin var ama bitkisel içerikli bir boya ile. Çünkü açıcıların saçlarını yıpratmasını, kimyasal içerikli saç boyalarının saçlarını kurutmasını istemiyorum o yüzden Bioblas color more 5 vitaminli saç boyasını kullandık.
bioblas

Saçlarınız doğal kahveyse ve sadece karamel ombre istiyorsanız saçlarınızı yıpratmadan evde kolayca yapabilirsiniz. Önce saçınızı tarayın değişik yerlerinden 5- 6 tutam halinde dipten değişik yerlerden bağlayın bir sürü at kuyruğunuz olsun.bioblas-sarı-saç-boyası

Bioblas saç boyasını içindeki talimata göre hazırlayın minik yağ şişesini eklemeyi unutmayın çünkü o şişede saçlarınızı koruyacak içerikler var. At kuyruklarnıza krepe yapın hazırladığınız boyayı uçlara ya da biraz daha ileri bol bol sürerek aluminyum folyoya sarın. Bu şekilde uzaylılar gibi görüneceksiniz :)  Arada bir kontrol ederek 45 dakika kadar bekletin bu arada saç kurutma makinesi folyoların üzerine ısı verebilirsiniz.

öncesi-sonrası

Dikkatlice kontrol edin istediğiniz saç renginin bir ton koyusu gibi görünüyorsa hazır demektir. Bioblas color more kutusundan çıkan şampuan ve maske saçlarınızı yıkayın. Kurulayın. İşte karamel ombreniz hazır.

Ayrıca diğer ombre çalışmamızı da buradan okuyabilirsiniz..

Bioblas uygulaması

Bioblas uygulaması

Bunu da seversin  The Pink Ellys Cosmo Home'da
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. gülsen dedi ki:

    aaa ne güzel olmuşşş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim