Online dergi güzelliği

Annekaz
11 Aralık 2007
Yorum Yok


Online dergileri biliyoruz en güzel örneklerden birisi İkea denebilir bu konuda çok başarılı resimleri, yakınlaştırmaları hem yazılım hemde fikir olarak mükemmel..
Üstteki dergi ise bir internet dergisi tamamen giyim kuşam makyaj incik boncuk dikiş nakış ,örgü vs. vs..üzerine kurulu gerçek hayat ile bağlantısı yok Birbirinden güzel ürünler var ürünlere tıkladığınız zaman onun yapıldığı yahut satıldığı siteye gidiyorsunuz hem sayfaları çeviriyor hemde linklere tıklayabiliyorsunuz harika bir düşünce üzerine kurulmuş..
Ay ben bunları çok sevdim keşke benimde böyle bir dergim olsa parası neyse veririm diyorsanız böylede bir site var online olarak derginizi hazırlıyorsunuz hem basılı hemde online olarak sunabiliyorsunuz sanırım çok fazla incelemedim ama durum bu galiba..bu da benim dergim bakın :)

Bunu da seversin  Kot pantolon kombinleri - 4 mevsim
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim