Oriflame Kasım ayı kataloğunda neler var?

Annekaz
16 Kasım 2019
Yorum Yok

Oriflame ürün çeşitliliği ve kalitesi ile Türkiye’de en çok satılan kozmetik markalarından birisi. Her ay değişik fırsatlara kişisel bakımına özen gösteren hanımların gönlünü alan oriflame Kasım ayı kataloğu yine fırsatlarla dolu.

Oriflame  katalog elime geçer geçmez ilk yaptığım parfüm sayfalarını koklamak oluyor bunu sanıyorum herkes yapıyordur. Parfümlü katalogları çok seviyorum:) Biliyorsunuz Oriflame Üyelik sistemi ile çalışıyor bu sayede kendiniz evinizdeki herkesin ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlara satın alabiliyorsunuz ve hatta satıp bütçenize destek olabiliyorsunuz.

Ben Kasım ayı kataloğundan kutu kutu nemlendirici aldım malum kasım ayı hava değişimi cildim adeta kuruluktan çöle döndü. Hem banyo için hem de ellerim için aldığım nemlendiricilerden çok memnun kaldım. Büyük boy kremlerin fiyatları harika kokuları çok güzel, yıkar yıkamaz nemlendirici isteyen ellerim resmen neme doydu..Şimdi Heyecanla Yeni yıl ürünlerini bekliyorum çünkü alacağım parfümler var..

Bunu da seversin  Flormar'ın hediyeli uygulamasını indirin!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim