Oriflame Protein blend ile daha kolay zayıflayın

Annekaz
31 Mayıs 2020
Yorum Yok

Karantinadan sonra kilo almayan  nadir kişilerdenseniz çok şanslısınız, ben karantinada tam 2,5 kilo aldım. Hareketsizlik ve sağlıksız beslenme tabi ki en önemli sebepleri. Karbonhidrata yüklenince böyle oluyor halbuki protein ve sebze ağırlıklı beslenseydim kilo almak bir yana aldığım kiloları bile vermiştim ama 10 kaplan gücündeki iştahım müsade etmiyor, durum böyle olunca yediklerime protein ekleme kararı aldım.

Oriflame wellness ile eksik proteinlerinizi tamamlayın

Yeterince protein almak her zaman kolay değil, hele diyet yaparken sürekli et ve tavuk tüketmek gerçekten çok sıkıcı oluyor. Bunun en sağlıklı çözümünü ben  Oriflame wellness de buldum. Karantina biter bitmez diyete başladım itiraf edeyim çok sıkı bir diyet değil ama Oriflame Protein Blend Toz Karışımını yaptığım poğaçadan yediğim yoğurda kadar her şeye katabiliyorum. Bu şekilde kaliteli protein miktarını artırarak  iştahımın azaltıyorum. Kozmetik ürünlerini çok sevdiğim Oriflame in İsveç kalitesi ve özeni ile çıkardığı sağlık ürünlerini teker teker denemek için sabırsızlanıyorum

Oriflame wellness  ürünleri  Prof. Stig Steen ile birlikte birçok bilim insanı tarafından gerçek bir tutkuyla sağlık ve zinde yaşam üzerine 15 yılı aşan araştırmalar sonucu Avrupa Birliği standartlarında Avrupa’da üretilmiş. HACCP, FOS, GMP, NON-GMO sertifika ve belgelerine sahip olan markanın ürünlerinde  koruyucu yok

 

C Vitaminden 6,000 kat güçlü Astaksantin

Günlük hayatın koşuşturmasında Multivitamin ve Mineraller ile enerjinizi en yüksek seviyede tutun, benim gibi zaman zaman kilo artışları yaşıyorsanız, Natural Balance Shake ile dengeli beslenin, Omega 3 ile kalp sağlığınızı koruyun. Oriflame wellness katalogu içinde gezinirken beni en çok meraklandıran ürün Astaksantin oldu kırışıklıklarla savaşmadan tutun doğurganlığı artırdığı araştırmalarla kanıtlanmış, Astaksantin doğada en güçlü antioksidanlardan biri olduğunu göstermektedir. Aslında, serbest radikallerle savaşabilme kabiliyetinin C vitaminden 6,000 kat daha fazla olduğunu duyunca çok şaşırmıştım.  Malum korona virüsüne karşı en iyi savunma C vitamini olduğunu bilim dünyası kabul ediyor ve tedavilerde uyguluyor.  Astaksantin, doğada bulunan en güçlü karotenoid ve antioksidanlardan biri olarak, kırışıklıkların azalmasından, egzersiz rutininizin yükseltilmesine kadar, sağlığın birçok yönüne yarar sağlar.

Bunu da seversin  5 milyon Fransız kabız olabilir mi?

Oriflame katalog  sayfalarını karıştırırken  kesinlikle  Astaksantinin  yanına bir tık koyacağım ki unutmamayım, malum bende unutkanlık da var. Kilo vermeye çalıştığım bu günlerde bana şans dileyin :)

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim