Parti bayrağından yaban gülü!

Annekaz
26 Mayıs 2009
3 YorumÇok ilginç bir çalışma oldu :D Ben sadece birleştirdim kızlar yapraklarını hazırladı , daha önceden ders niteliğinde bir link eklemiştim. Hikayesine gelince haftasonu kızlarlarla bi kaç iş yaptık kağıt boncuklar organze yaban gülü ve rananculuslar yaptık. Tokalara taktık çok da güzel oldular onlar zaten her yerde var ama bunlar tam hikaye kızlar kendi başlarına yapmak istediler e organzelerde onlara teslim edilmez serdim gazete kağıtlarını yaktılar iki mum katıldığım bir mitingden kalan bayraklar vardı biliyorsunuz bu tür bayraklar sentetik yaban gülü yapmaya oldukça uygun. Kestim gelişi güzel yaptılar yaktılar pek bişeye benzemediler ama işte neticede siyasi bir olay ancak bu kadar gül oluyor :))

Bunu da seversin  Vişne Zamanı-Daha reçel olmadı mı?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. pasta evim dedi ki:

  NASIL YANİ ? NE DEMEK PEK BİR ŞEYE BENZEMEDİLER.ŞAHANE ÇİÇEKLER YAPMIŞSINIZ. BRAVO KIZLARA. BİLSEYDİM SEÇİM SONRASI KALAN BAYRAKLARI TOPLARDIM :) AYNAMIN KENARINA DA PEK YAKIŞIR BÖYLE ÇİÇEKLER.GAYET İYİ BİR FİKİR BENCE.PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER. ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN.

 2. Aslı dedi ki:

  Açıkçası ben de çok beğendim. Pek birşeye benzemediler cümlesi uymuyor bu güzel güllere, çocukların eline sağlık… Sizin de tabi…

 3. Anonymous dedi ki:

  bn katıldığınız mitingin hangi partinin olduğunu anladım galba

  ayrıca güller harikaaaaaaaaa çok yakışmaış kızınıza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim