Midemi bulandıranlar..

Annekaz
24 Ekim 2008
1 Yorum

Pek çok siyasi midemi bulandırdı hatta kendi ellerimle oy verdiğim liderler bile ,ama midemi bulandırmada yukarıdaki şahıs kadar başarılı olan olmamıştı.Yan taraftaki anketi gördünüz mü 8000 kişiyi geçen bu ankette şahsın üyesi olduğu kendi aralarında siyasi parti dedikleri oluşum kaç oy almış. İşte bunların temsilcisi bunların yüzü bu! 6 – 7 yaşındaki çocukları şiddete sevk eden kandıran bunu da demokratik tepki olararak varsayan üstüne üstlük ‘çocuğunuz olsa gönderir misiniz’ sorusuna pis bir sırıtmayla ‘onu ozaman düşünürüz’ deyip yaptıkları pisliğin üstüne tüy diken zihniyet..Yazıklar olsun oraya oturup da hakkıyla siyaset yapamadığınız el kadar çocukların arkasına sığındığınız çözümü hala kaosda bulduğunuz için…

Bunu da seversin  Küçük Ama Sevimli: 35 Metrekarelik Ev Planı ve Dekorasyonu
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. şükran meral dedi ki:

    Sevgili annekaz :))
    Senelerdir bloğunu büyük bir merak ve beğeniyle okurum ama hiç yorum yazmamıştım.Taa kii şu yukarıdaki iğrenç yaratığı görünceye kadar.Sana aynen katılıyorum, hatta boool biiip li burada yazamayacağım şeyler de düşünüyorum.Bu insan müsvetteleri güya hak arıyolar; birkaç seneye evvel memlekette kürt-Türk ayrımı yoktu, bunlar yaptı.Şimdi ufacık çocukların ağzından bile bu ayrımı duymak mümkün.Bunların yaptığı maşalıktan başka birşey değil, fırsat bulmuşken çığrından çıkıp yapmadıkları rezillik kalmasın istiyorlar.Dua etsinler de, ne yazık ki haddini bildirecek kimse yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim