Prenses elbisesi şeklinde battaniye modeli

Annekaz
1 Temmuz 2017
Yorum Yok

Prenses model battaniye nasıl örülür? Prenses elbisesi şeklinde battaniye modeli ne kadar hoş bir fikir değil mi? Özellikle kız çocuklar için bu güzel koltuk ya da araba battaniyesi ile hem hoşça vakit geçirirler hem de kitaplarını okurken prenses oluverirler.

Bu güzel battaniyenin tam şeması maalesef yok daha doğrusu ücretli satılıyor ama becerikli hanımlar bu basit battaniyeyi şemasız gözleri olarak kapalı yapacaktır.

disney battaniye

Bir elbise görüntüsü verilen battaniyenin kolları omuzlardan geçiyor ve düşmeden durabiliyor bu da battaniyenin üzerinizden kaymasını engelliyor. Bel yaka ve etek kısmında süslemeler var  tabi burada model size kalmış ister prenses bella gibi yapabilir isterseniz de pamuk prenses elbisesini battaniye olarak örebilirsiniz.  Son zamanların gözdesi elsa ya da Anna kostümü de ilham almanız için harika birer örnek olabilir.

disney prenses battaniye modeli 3

Renkli detaylar ve biraz süsleme ile kızlar için harika bir hediye olacağına eminim belki bu sıcak yaz günlerinde örmeye başlayıp sonbahara kadar bitirebilirsiniz

disney prenses battaniye modeli

prenses elbisesi battaniye 2 prenses elbisesi battaniye

Bunu da seversin  Shirataki makarnası - tavuklu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim