Kızlara prenses yatağı, Karyola tutusu

Annekaz
31 Mayıs 2012
Yorum Yok

Basit bale Tutusu  yapmak gerçekten çok kolay, yatağa tutu eteği yapmak daha kolay.. Kız çocuklar için tüllerden karyola eteği yapmışlar çook güzel olmuş ama bu konuda size verecek bir kaç tavsiyem var.. Hani bu çiçek falan bağlanan tüller bu tür tutularda çabuk bozulup kolası falan gidince hiç bir güzelliği kalmıyor bunun için size kaliteli lycralı tüllerden tavsiye ederim kristal tül de deniyor  biraz daha pahalıdır biraz da bulması zordur ama uzun ömürlüdür ve basit tüller gibi kolay sönmez görünüşü de çok daha güzeldir.

Kumaş mağazasına gittiğinizde elinize lycralı kristal  tül alırsanız sünmesinden ve daha kalın ve kaliteli duruşundan anlarsanız.. Gelelim bu güzel prenses yatağına..

Bu güzel çalışmayı yapan hanım lastikli çarşafı işaretleyip keserek dilim dilim kestiği tülleri çarşafa geçirmiş.. Kalın bir lastiğe tül parçalarını da tıpkı tutu eteklerde olduğu gibi takarak kullanılabilir.. Bu kız çocukların çok seveceği bir dekorasyon fikri..Ayrıca üzerine silikonla yada dikerek boncuklar kristaller eklenebilir..  

Bunu da seversin  Plastik kaşıklardan çerçeve
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim