Pretty Ruffle tütü kazanan talihli

Annekaz
23 Ekim 2012
5 Yorum

Pretty Ruffle‘dan tokasından bodysine kadar tam takım bir tütü seti hediye edeceğimizi söylemiştik. Yapılan yorumları tek tek kağıda yazıp kesip çekilişi elcazlarımla yaptım :) çifte yorumları eledim sonuçta 62 kişiden bir kişiyi çektim ve bu seti kazanan talihliii…


Nazlı Filiz Çolakoğlu* oldu neticede sadece 1 kişilik bir çekilişti gönül isterdi ki bol bol hediyeler verelim ama elde olan imkanlar bu.. Kendisini tebrik ediyorum güzel günlerde kullanırlar inşallah  :)

Nazlı hanım yazdığınız mail adresinde sorun var, size nasıl ulaşacağım lütfen gün bitene kadar [email protected] adresinden bana ulaşın, bir gün içinde dönülmezse tekrar bir çekiliş yapmak zorunda kalacağım..

Bunu da seversin  Sevgililer gününe kalpli kombin!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. Nazlı Filiz Çolakoğlu dedi ki:

  Sevgili Anne Kaz inanamıyorum bize çıkmış .Dışardaydım , Avustralya’daki kız kardeşim aradı şimdi haber verdi .Çok mutlu olduk.Kızımın ismi Sare Çolakoğlu. 3 yaşını doldurmak üzere. Size ve Pretty Ruffle ÇOOOOOK TEŞEKKÜRLER :)))

 2. Nazlı Filiz Çolakoğlu dedi ki:

  Sevgili Anne Kaz mynet adresimi çok kullanmadığım için bazen problem olabiliyor. Diğer adresimi veriyorum…

 3. Merhabalar, geçen hafta sonu oğlum, 4 yaşına girdi:) Ana -oğul biraz gezelim dedik. Bir rastlantı sonucu, beraber keşfettiğimiz bir tiyatromuz oldu. Altkat Sanat yeni açılan bir tiyatro. Orada, Martı -çocuk oyununu izledik. Erkan’la beraber yaklaşık bir saat o uçuşan martılarla beraber uçtuk sanki . Martı hikayesini biliyorsanız çocugunuzu mutlaka bu oyuna götürün derim. Harika bir gösteri şöleni sunuyorlar.
  Bilmiyorsanız, çocuğunuzu ve kendinizi bu hikayeden mahrum bırakmayın derım:) Çocukların kişiliklerinin şekillendiği bu dönemler oğullarımız ve kızlarımız için cok önemli. Onları bizim seçimlerimiz şekillendiriyor.
  Martı Oyunu -Hafta sonları 13.00′da Kadıköy- Altkat Sanat’ta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim