Kadınlar için yararlı Android uygulamaları

Annekaz
13 Aralık 2012
Yorum Yok

android

Zaman akıllı telefon zamanı, elimizden düşmeyen Android işletim sistemli telefonlarla sadece sevdiklerimizle iletişim kurmuyor aynı zamanda Android uygulamaları ile ne yemek yapacağımıza karar veriyor, modayı yakından takip ediyor hatta eğlenceli eğitici oyunlarla çocuklarımızı oyalıyoruz.

Artık çok fazla Türkçe Android uygulaması var, Hem ücretli hem ücretsiz Android Market sitesinden moda, kadın, yemek, çocuklarla ilgili bir çok uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. İşinize yarayacığını düşündüğüm bir kaç uygulamayı size tanıtmak istiyorum

6332766-1343041094709

Ne pişirsem Android uygulaması ilginç bir eklenti, buzdolabında ne varsa yazıyorsunuz pişirebileceğiniz yemekleri size sıralıyor. Yeşil tıklı olanlar uygun yemekler, ünlem işareti olanlar ise önerilen yemek tarifleri..Ne pişirsem in bir özelliğide internet bağlantısı olmadan da çalışıyor olması..

7019179-1354880199731

 

Çocuk şarkıları Android Uygulaması, Çocukları için harika bir eklenti özellikle yolculuklarda büyük şarkıları yerine eğlendirici ,eğitici, şarkılarla yolculuklar artık daha kısa ve sessiz :)

6665160-1345493384082

 

Vücut yağ oranı hesaplaması Android Uygulaması , Bildiğimiz vücut kitle indeksi hesaplamanın biraz daha değişiği ama hedefte yine sağlık var tabi cebizindeki bu uygulama sayesinde kendinizin eşinizin dostunuzun yağ oranını hesaplayıp sağlıklı kiloda olup olmadıklarını kolayca hesap edebilirsiniz..

Bunu da seversin  2021 Büyük beden mayo ve plaj elbisesi modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim