Romantik Hediye Anlayışınıza Farklılık Getirin! Yat Gezisi ile Farklı Olun

Annekaz
18 Ağustos 2021
Yorum Yok

Romantizm, 18. yüzyılın ortalarında ortaya çıkan, hayal ve duyguyu ön plana çıkarmayı sağlayan akımlardandır. Günümüzde romantizmi en çok, Sevgililer Günü, Yıldönümü gibi günlerde arar, ve verdiğimiz hediye veya yaptığımız sürprizlerle bütünleriz. Yani romantizm anlayışımız, daha çok ikili ilişkilerde aranan bir olgu haline geldi diyebiliriz. Sevdiğimiz insanla sürdürdüğümüz ilişkinin, heyecanını diri tutmak, birbirimizi ince düşünülmüş özel şeylerle mutlu etmek gibi de tanımlayabiliriz. Ancak bazı kalıplaşmış fikirler var ki, romantizmi sadece: seni seviyorum yazan peluş oyuncaklar, karanlık bir odada yerlere dizilen mumlar, kırmızı güller veya hazır alınmış içinde ne yazdığını bile bilmeden romantik olsun diye verilen kartlar olarak değerlendiriyor. Romantik sürprizler, pozitif duyguları yoğunlaştırdığından, sevdiğiniz insanın, özel ilgi alanlarına hitap eden tarzda bir seçim olması makul olacaktır. Sizlere, kırmızı gül gibi klişelerden çok uzak olan, yenilikçi tarzı ve modern konseptleri ile bodo.com deneyim hediyelerini sunuyoruz. Sıra dışı hediye tarzı ile ilişkinize canlılık ve heyecan kazandıracak.

 

Yat Gezisi

Evlilik veya tanışma yıldönümünüz için pahalı saatler veya takılar yerine, o günü unutulmaz kılacak, ‘’Romantik Yat Gezisi’’ deneyimi tercih edin! Yeni aksesuarlarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz ancak ikiniz için özel olacak bir anı yakaladığınızda bu hayatınızın sonuna kadar yüzünüzü güldürecektir. Yat Gezisi deneyimi, bodo.com’un özellikle çiftlerin en çok tercih ettiği deneyimlerden olup, serin sularda baş başa kalıp, huzurlu bir ortam yaratarak birbirinizi çok daha iyi dinleyip anlamanıza yardımcı olacak. Sevgilinize veya eşinize: doğum günü, evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü, Sevgililer Günü, Dünya Kadınlar Günü veya Yılbaşı gibi sizin için önemi yüksek olan değerli zamanlarda sunabilirsiniz. Sizin zevkinizle seçilen kutuların içerisine yerleştireceğiniz benzersiz bir gezi, sevdiğinizi havalara uçuracak! Bu deneyimde çift, yat gezisinin başlangıç noktası olan, Kalamış Marinaya gelir. Bu yatta, kaptan dışında sadece çift olacak. Adalar rotasında ilerleyecek olan tekneye çiftler, diledikleri yiyecek ve içeceği getirebilir. Dünya üzerindeki en sevdikleri yüzle beraber, eşsiz adalar manzarasının da keyfini çıkaracaklar. 

Bunu da seversin  Rahatlığın ve Şıklığın Buluştuğu Boxer Modelleri

Yat gezisi deneyimleri

Bodo’da romantizm kokan deneyimler, online mağazaya girdiğiniz anda ciğerlerinize dolmaya başlıyor! Sevgiliniz, tüm bunlara bayılacak! Dilerseniz birkaç seçeneği bir arada sunup tercihi ona bırakabilir, dilerseniz de en uygun bulduğunuz romantik deneyimi özel tasarım kutusunda şık bir biçimde sunabilirsiniz. En özel ve romantik deneyimlerden olan, ‘’Romantik Yat Gezisi’ ‘nin yanında: ‘’İki Kişi için Jazz & Yelken’’ deneyimiyle harika bir müzik performansı ve esintili bir tur sunabilir, ‘’Yatta Gün Batımı’’ deneyimi ile de içinizde saklanan en derinlerdeki mutluluğu bile ortaya çıkarabilecek gün batımı manzarasıyla büyülenebilirsiniz. Bodo, siz değerli müşterilerine, gerçek hediye mutluluğunu yaşatmak için çabalıyor. Kendi iç dünyanızla birlikte yaşadığımız dünyanın, sizin için bilinmeyenlerini keşfetmek için bodo.com’un büyüleyici dünyasında yerinizi alın.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim