Sonbahar modasına uygun 40 protez tırnak modeli

Annekaz
17 Kasım 2023
Yorum Yok

Sonbaharın gelmesiyle birlikte tırnak modası da değişiyor. Bu sezonun trendleri arasında kalıcı oje ve protez tırnak öne çıkıyor. Peki, bu iki yöntemin avantajları ve dezavantajları neler? Hangisi size daha uygun? İşte sonbahar tırnak modası hakkında bilmeniz gerekenler.

Sonbahar Kalıcı Oje modelleri 

Kalıcı oje, normal ojeden farklı olarak UV ışığı altında kurutuluyor ve daha uzun süre dayanıyor. Bu yöntem ile tırnaklarınızı 2-3 hafta boyunca çizilmeden, soyulmadan ve parlaklığını kaybetmeden kullanabilirsiniz. Ayrıca kalıcı oje, tırnaklarınızı güçlendiriyor ve kırılmalara karşı koruyor.

Kalıcı ojenin dezavantajı ise çıkarmak için özel bir sıvıya ya da uzmanlığa ihtiyacınız olması ve tırnaklarınızın biraz incelmesi, uygulamak için profesyonel bir yardım almanız da gerekebilir.

Protez Tırnak

Protez tırnak, kendi tırnağınızın üzerine yapıştırılan veya eklenen yapay tırnaklardır. Bu yöntem ile istediğiniz uzunlukta, şekilde ve renkte tırnaklara sahip olabilirsiniz. Protez tırnaklar da kalıcı oje gibi 2-3 hafta dayanabilir ve sonrasında yenilenmesi gerekir. Protez tırnağın avantajı ise kendi tırnağınızın zarar görmeden korunması ve kolayca değiştirilebilmesidir..

Sonbahar tırnak modası ile ilgili olarak kalıcı oje ve protez tırnak arasında seçim yapabilirsiniz. Her iki yöntemin de kendine göre artıları ve eksileri vardır. Sizin için önemli olan şey, tırnak sağlığınıza dikkat etmek ve kaliteli ürünler kullanmaktır. Unutmayın, güzel tırnaklar güzel eller demektir.

Bunu da seversin  Don Duran - Titre bakalım
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim