Şalvar nasıl dikilir?

Annekaz
27 Temmuz 2009
2 Yorum

Dünyanın en rahat kıyafetlerinden biri kuşkusuz şalvar, modası dönem dönem gelip geçiyor ama her zaman bir köşede olması gerek şalvarında çeşit çeşit modelleri var daha az kuyruklular biraz daha abartılılar vs.. ama şalvarda ustalık gerektiriyor çoğu el yordamı ile kesiliyor pek ölçülü bir biçki gerektirmiyor ama giyecek kişinin yapısı tabi önemli burada bir şalvar kesimi örneği var. Bu tarz örnek arayanlar için yararlı olacağını düşünüyorum..

Bunu da seversin  Paspas kazaklar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Hayal Küpü dedi ki:

    Mrb Anne Kaz, uzun zamandır yeni başladığım ve acemisi olduğum bloguma geri döndüm, bir kaç gündür ne nerden nasıl oluyordu diye kendime hatırlatma yaparken, sizin bir kaç günlük tatil dönüşünüzden sonraki konularınızı dünden beri takip ediyorum, ama bu ps'nin bitmek bilmeyen sorunlarından yorum yazamadım.Çok hoş ve çoğunlukla tebessüm ettiren konularla hitap etmeniz ps açar açmaz beni sizin sayfanıza çekiyor, ayrıca ilk blog dünyasında tanıdığım ve "bende bir blog açmalayım" diye beni yönlendiren sizin blogunuz oldu.Emeğinize ve yüreğinize sağlık.Güzel günlerde görüşmek üzere, sevgiler.

  2. wmina | queen elisabeth dedi ki:

    Bu nasıl şalvar yaa… :D:D Sevgili Anne Kaz sırf senin için bizim buraların şalvarını çizip bloga koyucam.. Beğenirsin umarım :D beklerim…

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim