Sevgililer Günü’nde nehediyealsam.net

Annekaz
28 Ocak 2013
Yorum Yok

nhaSevgililer gününe çok az bir süre kala hepimizi sevdiklerimize daha şimdiden ne hediye alacağımız telaşesi sarmıştır, işte bu hediye arama derdini ortadan kaldıracak, sevgilinizin cinsiyetine, yaşına, alacağınız özel güne, burcuna ve tabi ki en önemlisi fiyatına göre :) hediye arama yapmanızı sağlayacak bir web uygulaması www.nehediyealsam.net yeni yüzüyle karşınızda…

hediyİşin güzel tarafı uygulamanın herhangi bir ticari kaygısı olmaması, hediye arama yaptığınız diğer alışveriş sitelerinden hediyeler ortaya koyması. Eğer ürünü beğenirseniz ilgili ürünün sayfasına gidip hediyeyi satın alabilirsiniz.

Sadece o da değil, hani olmazda :) diğelim ki istediğiniz hediyeyi bulamadınız, daha farklı bir hediye istediniz www.nehediyealsam.net/tavsiye.aspx  sayfasında soru sorabileceğiniz, site yöneticilerinden ve diğer site kullanıcılarından cevap alabileceğiniz

Hepinize sevgilinizin gönlündeki hediyeyi bulabilmek dileğiyle… www.nehediyealsam.net sevdiklerinize alacağınız hediyeyi şansa bırakmayın.

Bunu da seversin  Her Kadının Görmesi Gereken Gümüş Zincir Kolyeler Minamis'te
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim