Sezuş’un Hikayeleri: Efe ile Bulut Osman Bey’e karşı

Annekaz
20 Ekim 2015
Yorum Yok

Çocuklarını aşkla sevgiyle empatiyle neşeyle huzurla büyütmek isteyenler için sanat olmazsa olmaz. Şarkıların içinde aslında hepsi var hele Sezen şarkılarında… Bizim duygularıma tercüman olan Sezen Aksu şarkıları şimdi çocukları büyülüyor.

Türkiye’nin çocuklara yönelik en büyük müzikli tiyatrosu “Sezuş’un Hikayeleri: Efe ve Bulut Osman Bey’e Karşı Türkiye’de bir ilk! İstanbul Entertainment Group- IEG Family’ nin oyunlaştırdığı, Efe ve Bulut Osman Bey’e karşı;  tüm sokak hayvanlarının dostu Efe’nin, mahallenin köpeği Bulut ile kurduğu arkadaşlığı Sezen Aksu şarkılarıyla  anlatıyor. Hoşgörü, saygı, empati, hayvan sevgisi ve sadakati gibi önemli mesajlar içeren öykü, günlerden bir gün Bulut’un yavrularının doğmasıyla renkli bir hal alıyor… Ortaya çocuklar için hem eğlenceli hem de eğitici bir aktivite çıkmış oluyor.

Sezuş’ un Hikayeleri: Efe ile Bulut Osman Bey’e karşı’’, 24-25 Ekim tarihlerinde Mall of İstanbul-MOI Sahne’de sahnelenecek ve bu gösterimin ardından Türkiye turnesi kapsamında; Rize, Trabzon, Gaziantep, Kayseri, Bursa, Adana, Mersin, Antalya, İzmir, Ankara ve Erzurum’da izleyicilerle Hem İstanbul  hem de diğer şehirlerdeki bu büyülü oyunu uygun fiyata görmek isteyenler biletlerini  Biletix’ ten satın alabilirler. Hayvan sevgisi ve müziğin gücü ile birleşen bu oyunu tüm çocukların hatta anne babaların da görmesi gerek.

sezuş un fikayeleri turne programı

Bilet fiyatları 23 TL ile 45 TL arasında ve Biletix’ te sizleri bekliyor: http://goo.gl/r5PPFh Sosyal medyadan #EfeileBulut ile takip edebilir turne programını ve mikro sitesini inceleyebilirsiniz..

http://sezusunhikayeleri.com/

http://www.efeilebulut.com

Bunu da seversin  Snapchat nedir? nasıl kullanılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim