Çocuklara peçete ile sanat çalışması

Annekaz
21 Ağustos 2014
Yorum Yok

Okul öncesi çocuklar için şaşırtıcı renkli hem de çok temiz bir sanat çalışması arıyorsanız süper bir peçete çalışması ile karşınızdayım. Okul öncesi ve ilk okul seviyesindeki bu çalışmada çocukları şaşırtacak sihirli bir proje olarak da görülebilir çünkü renkler birbirine karışıyor ve ortaya harika sanat eserleri çıkıyor.

Bu çalışma için gerekli malzemeler

Kağıt mutfak havlusu

keçeli kalemler

su ve fırça

Keçeli kalemlerle kağıt peçeteyi gelişi güzel beraber boyayın.

Çok az su ve fırça ile boyaların üzerini ıslatın renkler dağılacaktır renk geçişler çocukları çok şaşırtıyor aslında böyle bir çalışma için en güzel alan kumaş lakin biz elde olan malzemeleri değerlendiriyoruz. Daha sonra kağıt peçeteleri kurutup  sergi açılışı gibi iple duvarlara asabilir diğer sanat çaçlışmaları bu kağıtları kullanabilirsiniz. Benden öneri kağıt peçeteleri ütüleyin ve öyle saklayın hatta küçük dahinizin sanat eseri olarak bile çerçeveleyip duvara asabilirsiniz..

Fotoğraflar: happyhooligans.ca/

Bunu da seversin  Trivial Pursuit 2000 nasıl oynanır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.