Sömestir kitapları

Annekaz
27 Ocak 2012
1 Yorum

Çok kitap var yazılacak anlatılacak ben kitap okuyamıyorum vakit yok okuduğum zaman fena sarıyor bi gece yatakta elime alabiliyorum onda da ışık söndürme kavgası kitap okuma zevki kalmıyor :) Bizim eve sürekli kitap girer çıkar çok önemli seriler dışında elde kitap tutmuyorum kuzenler yeğenler arkadaşlar onların komşuları derken bir kitabı onlarca kişi okuyor.

Yukarıda gördüğünüz 4 çocuk kitabı 4 -7 yaş arası için uygun  koca koca muhteşem resimli kitaplar. Açıl kapı açıl, Aytül Akal Mustafa Delioğlu biraz karanlık bir kitap, Üç Kuzucuk, Ayla Çınaroğlu Ayşe Çınaroğlu  Büyük Şenlik Günü bu kitabı çok sevdim yüzde yüz Türk resimler çok basit, harika  bir kitap okul öncesi ve 1. sınıflar için süper seçeneklerden birisi, Yolculuk  Seza Kutlar resimler Serap Deliorman , Hikaye çok güzel ama resimler çocukları alıp başka başka yerlere götürecek muhteşem bir çalışma. Zizi’nin Düşleri de çok güzel biraz minik prenses kitabı diyebilirim yine resimler Serap’ın muhteşem..

Sonsuza Kadar Yaşamanın Yolları bu kitabı iki kızımda çok severek okudu hatta biraz etkisinde kaldılar da diyebilirim. 11 yaşında lösemi hastası bir çocuğun ölüme ve hastalığına bakışı anlatılıyor kitap  zaten şöyle başlıyor ‘siz bunu okurken ben ölmüş olacağım’  10 yaş üstü herkes okuyabilir okurken çoğu zaman ağlanıyor ama aynı zamanda eğlenceli de..

Diğer kitaplar henüz okunmadı burada olmayan ve nerde olduğunu bilemediğim bir kitap daha vardı Hayalet Tozu- Hanzade Servi bir okuyan bir kere daha okudu aslında hafif bir korku romanı ama çok eğlenceli de 12 yaş üzeri tavsiye edebilirim :) Bundan sonra okunmayı bekleyen kitapları yazıp zaman zaman da hediye etmeyi istiyorum tabi okunmuş kitap kabul ederseniz..takip edin :))

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Mahmure dedi ki:

    bayılırım çocuk kitaplarına :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim