Sleek Matte me lip gloss ve aydınlatıcı

Annekaz
1 Ağustos 2017
Yorum Yok

Gratis’de geçen yıl satılmaya başlayan Sleek markası  bakımlı kadınların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sleek Matte me metallic lip cream ile dudaklara çok farklı bir doku vermeyi amaçlıyor. Metalik makyaj sevenler için ve kalıcı rujlara bayılanlar için Matte me serisi vazgeçilmez olacak.

mat me metalic sleek ruj gg

Sleek Matte me metallic lip cream’in en sevilen rengi  volcanic 1043 dudakta duruşu harika özenli bir sürüş gerektiriyor. Çok yoğun sürerseniz kabuklanıyor çok az ve dikkatlice bir kat sürmek yeterli.

mat me metalic sleek ruj

Sleek Matte me metallic volcanic 1043

Sleek Matte me metallic serisinin diğer bir efsane rengi ise roman copper 1044 Bronz tenlere çok yakışacak bu lip gloss yoğun sürüşle aşağıdaki gibi görünüyor.

mat me metalic sleek ruj 2

Gratis mağazalarında bulacağınız  Sleek Matte me metallic 39 liradan satışta. Kalıcılığı çok iyi çok az ve nemlendrici bir bazla sürmek çok daha hoş sonuç verebilir.

sleek aydinlatici

Sleek’in diğer bir çok sevilen ürünü aydınlatıcı paleti içinde ihtiyacınız olan tüm tonlar var. krem formunda incecik yapıda çok az sürüp bir ömür boyu kullanabileceğiniz bu palet de lila pembe gold yeşil tonları mevcut. HIGHLIGHTER PALETTE DISTORTED DREAMS orijinal adı ile satışta olan ürün yaklaşık 80 lira. Ortadaki lila tonunun minicik olması sizi sinir edebilir çünkü en güzel ışıltı bu tonda :) Karıştırarak kullanmaya çok uygun kendinize özel ışıltılar yapabilirsiniz.

Ben yoğun şekilde swatch ile size göstermeye çalıştım.  Sleek markası diğer pek çok ürünü ile Gratis mağazalarında satışta. Özellikle kaç farlarını da incelemenizi tavsiye ederim.

Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim