Gosh Velvet Touch Lipstick

Annekaz
19 Aralık 2015
Yorum Yok

Gosh Türkiye’ye harika bir tanıtımla girmişti Gosh lansmanını yazmıştım. Gratis mağazalarında satılan Gosh’ın özellikle rujları ve kaş farı çook seviliyor. Ben de çok beğendiğim Gosh Velvet Touch Lipstick 008 matt plum dan bahsedeceğim.

gosh-ruj

Gosh Velvet Touch Lipstick 008 matt plum renk itibari tam bir sonbahar kış ruju. Yumuşak ama kararlı bir yapısı var. Bu kadar koyu ve net renkler için her zaman dudak primeri tavsiye ediyor uzmanlar,  lip primeri ile beraber kullanıldığında çok uzun süre rengi bozulmadan kullanabilirsiniz. Mat oluşu ve kadife görüntüsü çok hoş. Öyle sür çık bir ruj değil biraz zaman ayırıp özenle sürmek lazım çünkü en küçük bir taşırmada kendini belli ediyor :) gosh-ruj-008-mat

Gosh velvet touch lipstick swatch kolumda açık dursa da dediğim gibi bir primer ile beraber sürülünce tam rengini verecektir. Severek kullanacağınızı inandığım bir ruj iddialı renkleri sevenler ve dikkat çekmeyi bilen vazgeçemeyecektir.  Gratis mağazalarında satılan Gosh Rujların fiyatları 18 TL den başlıyor.

20151219_114626

Bunu da seversin  Buzluk poğaçası nasıl hazırlanır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim