Protez tırnak nedir nasıl yapılır? Tırnaklara zarar verir mi?

Annekaz
20 Şubat 2021
Yorum Yok

Protez tırnak son yıllarda tüm dünyada vazgeçilmez akımlardan birisi oldu. Tırnak bakımı yapmayı seven, tırnaklarını uzatıp çeşit çeşit ojelerle gezmek isteyenler için protez tırnak sınırsız seçenek ve uzun vadede parlaklık ve bakım garantisi veriyor.

Protez tırnak nedir?

Protez tırnak doğal tırnak üzerine çeşitli yöntemlerle yapılan  işlemdir. Protez tırnak çoğu zaman tırnak uzatma işlemi olarak uygulanır.  Protez tırnak ağrısız ve acısız bir işlemdir. Tırnak  seçilen yöntemle uzatıldıktan sonra üzerine istenilen  oje ve desen uygulanır. Protez tırnak çoook uzun süre parlak ve soyulmadan ojeleri solmadan dayanır. Doğru yapılırsa Tırnaklara hiç bir zararı yoktur.

Protez tırnak nasıl yapılır?

Protez tırnak yapmak için bir kaç yöntem var en çok uygulananı jel kaplamadır. Kauçuk temelli bir jel şablonlar sayesinde tırnağa  yapıştırılır. İstenilen şekilde törpülenen protez tırnak oje ile boyanır ve istenilen süslemeler yapılarak kişiyi en az 4 hafta oje derdinden kurtarır.

Protez tırnak avantajları nelerdir?

Sürekli oje kullanıyorsanız en iyi ojenin bile ömrünün bir kaç gün olduğunu bilirsiniz. Normal ojelerde yastık izleri soyulmalar ve matlaşma ertesi gün başlar. Protez tırnak ve kalıcı ojenin bir kaç avantajı vardır.

  • Tırnaklarını sağlıklı uzatamayan ve uzatmak isteyenler için büyük avantaj sağlar
  • Kalıcı oje sayesinde en az 4 hafta ilk sürüldüğü günkü gibi parlak ve sağlıklı görünür.
  • Kalıcı oje ve protezde kullanılan malzemelerde aseton ve asitler olmadığı için tırnağa zarar vermez.
  • Kalıcı oje ve protez tırnakta tırnak  süslemesi seçenekleri neredeyse sınırsızdır.
  • Kalıcı oje ve protez tırnak size büyük zaman kazandırır.

Kalıcı oje ve protezde en çok sevilen modeller nude tonlar ve doğal french tırnaklardır. Aşağıdaki  tırnakların hepsi protez tırnak, kalıcı oje uygulama ve nail artlardan oluşmaktadır. Ankara protez tırnak ve kalıcı oje de randevu almak için Malika Sağlık ve güzellik merkezi 0552 508 81 82

Bunu da seversin  Cam harikaları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.