Kış modasına uygun 25 tırnak tasarımı

Annekaz
11 Ocak 2019
Yorum Yok

Ellerimizi süsleyen tırnakları bakımlı temiz ve güzel tutmak için bir ojeden fazlası gerekebilir. Bakımlı eller, güzel şekillendirilmiş ve süslenmiş tırnaklar her zaman ilgi çeker. Bütün kadınlar şekillendirilmiş ve her duruma hazır tırnaklardan hoşlanır özellikle evlilik teklifi bekliyorsanız :)

KIŞ MODASINA UYGUN TIRNAK MODELLERİ

Kış aylarında genelde nude  ( TEN RENGİ) ve soğuk renkler tercih edilir,  French modası kış aylarının vazgeçilmezlerindendir.  Son zamanların modası ombre ve simle süslenmiş tırnak modeller, birbirine uyumlu ama farklı renklere boyanmış ve aksesuarlarla süslenmiş tırnaklar yine bu yılın modası. Jel tırnaklar tırnak şeklini sevmeyenler, uzatamayanlar ya da tırnaklarını yiyenler için harika  bir seçenek. Kalıcı ojeler de oldukça aranan tercihlerden. Peki bu kış tırnak  modasında neler var gelin birbirinden güzel ve kışa uygun hem gösterişli hem de zarif tırnak modelleri..

En basit ve şık modellerden birisi badem şekilli tırnak ve nude sade tasarım 
Yine nude tasarım daha uzun badem tırnaklar ve simle süslenmiş gösterişli  şık bir tasarım
Hem simli hem de french  nude tasarım tırnak modeli bu modelde parlaklık dikkat çekiyor
Bu tırnak modelinde bir kaç teknik var uzun gösterişli ve aksesuarlar kullanılarak yapılan tırnaklar özel günler için tercih edilebiliyor.
Bunu da seversin  Ve Youtube sonunda açıldı bunu kutlayalım..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim