Strivectin çene kontörü ve boyun sıkılaştırıcı Krem inceleme

Annekaz
20 Ekim 2014
1 Yorum

Yaş ilerlemeye başlayınca cildimize gösterdiğimiz önem de artıyor. Özellikle kırışıklar çatlaklar ve sarkmalar için olan ürünleri tercih ediyoruz. Strivectin bu konuda bilinen en iyi markalardan birisi ‘botokstan bile daha iyi’ sloganıyla dünyanın her yerinde satılıyor özelikle çatlak ve kırışık giderici kremi  strivectin sd  hakkında harika yorumlar var Madonna’ında kullandığı krem olarak biliniyor ben StrivVectin çene kontörü ve boyun sıkılaştırıcı kremini  dermokozmetika.com.tr dan aldım.

Daha yeni kullanmaya başladım sanki bir sıkılaşma var tabi daha erken, tam yorumlarımı iki ay sonra yapacağım. Bütün bakım kremlerinde olduğu gibi İstikrarlı kullanmak çok önemli. Sabah ve akşam olmak üzere çene ve boyun bölgeme uyguluyorum oldukça yoğun bir krem uzun süre kullanılabilir. Çok kolay sürülüyor makyajla cilde emdiriliyor. İçinde minik spatulası çıkıyor kremi spatula ile amanız önemli parmağınızda geçebilecek bakteriler için güzel bir düşünce..

Strivectin alışverişim

dermokozmetika Strivectin alışverişim

Strivectin serisi ile ilgili internette oldukça fazla yorum okudum özellikle Strivectin sd kremi bir fenomen olmuş öncesi ve sonrası fotoğraflar ve videolar bulmak mümkün. Hamileler göbek çatlaklarında ve  alın ve el kışıklığı gibi inatçı kırışıklıklar için kullanılabiliyormuş tabi bunlar okuduklarım Strivectin TL memnun kalmam durumunda Strivectin SD ilk alacağım ürün olacak :)

strivectin

Yoğun yapılı bir krem ama kolay sürülüyor masajla boyune ve çeneye uygulanıyor..

xRr.540x302

Bunu da seversin  Flormar Tropical Splash serisi inceleme
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ayşegül dedi ki:

    Ay bu krem bana çooook lazım.. Hemen 3-5 tane almalıyım !

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim