Su şişesinden ayakkabılık!

Annekaz
10 Ağustos 2014
Yorum Yok

Ayakkabılar için plastik kutuları biliyorsunuz bir ara çok modaydı internette hala çok satılıyor aslında çok akıllıca şeffaf kutular içinde ayakkabıları görerek istifliyor istediğiniz zaman tertemiz alıp giyiyorsunuz. Ama şeffaf kutular biraz pahalı yani 7 -8 lira ayakkabı  kutusuna vermek size saçma geliyorsa kendi ayakkabı kutunuzu yapabilirsiniz. Köşeli su şişelerini sıcak silikonla birbirine yapıştırarak kendi şeffaf ayakkabılığınızı yapabilirsiniz. Hem cebinizden dünyanın parası çıkmaz hem de su şişelerini değerlendirmiş olursunuz.

Şeffaf ayakkabılık

Su şişeleri arttıkça ayakkabı kutularınız da artar özellikle kirada oturuyor ve ayakkabılarınızı koyacak yer bulamıyorsanız değişik bir seçenek olur diye düşünüyorum :)

Keskin bir maket bıçağı ya da makasla köşeli bir şu şişesinin tabanını kesin, silikonla diğer kestiğiniz şişenin üzerine yapıştırın fotoğraftaki çalışma tahtaya tutturulmuş illa bu şekilde yapmaya gerek yok en fazla iki sıra halinde ayakkabılıklar inşa edilebilir artık orası yerinizin büyüklüğüne ve marifetinize kalmış..

Bunu da seversin  İnsanın en güzel göründüğü anlar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim