Swarovski taşlı Vakko Eşarp

Annekaz
25 Kasım 2015
Yorum Yok

75 yıldır Vakko eşarplar kalitenin ve ayrıcalığın simgezi olarak kadınlar tarafından kullanılıyor. Vakko eşarplar şimdi Swarovski taşları ile buluşuyor.

Vakko’nun, doğuşundan bugüne kilometre taşlarından biri olarak öne çıkan ve her sezon büyük özenle hazırlanan Vakko Eşarp, Türk kadınlarına sunduğu bu asil görünümü şimdi 1895’ten bu yana hassas kesim kristalde dünya lideri olan Swarovski’nin taşları ile ile daha da göz alıcı hale getirdi.

% 100 ipek twill kumaş ile üretilen Swarovski kristal taşlı Vakko Eşarplar, 8 ayrı desen seçeneği ile sınırlı sayıda hazırlandı. Klasik eşarp ve uzun fular şeklinde üretilen Swarovski kristal taşlı Vakko Eşarp; Vakko’lar, Vakko Boutique’ler ve Vakko Online Shop’ta, aksesuar denince Vakko Eşarp’ı vazgeçilmez olarak gören moda tutkunları ile buluşmayı bekliyor…1448452977_868104182294_2

Vakko’nun eşssiz ipek eşarpları ile Swarovski’nin mükemmel ışıltılı kristallerini buluşturan Swarovski kristal taşlı Vakko Eşarp, benzersiz şıklığı ile göz alıyor.

1448453000_IMG_5466_copy

Bunu da seversin  Örgü Şapka Modelleri: Kış Stilinizi Tamamlayın
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim