LR Mart ayı katalog ve indirimler

Annekaz
1 Mart 2016
Yorum Yok

LR’ın seçkin dünyasında yer alanlar için Mart ayı birbirinden etkileyici parfümlerle çok farklı geçecek. LR’ın Gerçek Swarovski® kristallerinin içinde olduğu Lightning Collection‘dan 3 özel zevke hitap edecek parfümleri çıktı. Benim favorim Essence of Amber, Kehibar renginde olan Swarovski kristalleri, Essence of Amber kokusuna sıcak bir ışıltı ile katar ve ahenk verir. Kehribar yaşama sevincini yansıtır ve iyi inancı simgeler.

Kokuların konsepsiyonu, LR Health & Beauty Systems şirketinde 25 yıldan fazla bir geleneğe sahiptir. Çok iyi koku kalitesi, yüksek kaliteli içerik maddeleri, yüksek oranda parfüm yağı ve onaylanmış uzun süreli tutunma süresi Starbox ve tüm diğer LR kokularının karakteristik özelliğidir.

LR, bu özellikler sayesinde dünya çapında koku dizaynı alanında uzman bir partner konumundadır. Dolayısıyla, uluslararası starlar LR Starbox için kendilerine ait parfüm serisi yaratmak istediklerinde artık doğrudan LR ile irtibata geçmektedir.

Bruce Willis, eşi Emma Heming-Willis ya da Karolina Kurkova – hepsi büyüleyici Starbox ailesinin bir parçasıdır, aynı Portekizli sempatik Cristina Ferreira ve ünlü moda tasarımcısı Guido Maria Kretschmer gibi.

 

LR Essence of Amber

ORYANTAL. PUDRAMSI. TUTKULU.

lr Essence of Rose LR Essence of Marine

Essence of Rose pembe

Romantik anlarla dolu bir parfüm.

Göze çarpan üçlü: „Essence of Rose“ parfümü de diğerleri gibi Swarovski® kristalleriyle donatılmıştır. Gül rengindeki kristaller açık pembe kuvars değerli taşını simgeliyor. Yunan ve Roma mitolojisine göre bu değerli taş, insanların birbirini sevmelerini sağlayan , tanrının yeryüzüne bıraktığı taştır.

ÇİÇEKSİ. MEYVEMSİ. DUYGUSAL.

Essence of Marine mavi

Büyüleyici ışıltıya sahip anlar.

Bu ferah kokulu parfüm Aquamarin değerli taşını simgeleyen 3 mavi Swarovski® kristaline sahiptir. Efsanelere göre aquamarine taşı sezgileri güçlendirmenin yanında özgüvenin sembolü olarak kullanılıyordu.

AKUATİK. ÇİÇEKSİ. İLHAM VEREN.

LR kokularını eşsiz kılan nedir?

  • Özellikle yüksek parfüm yağ oranı
  • “Dermatest“ tarafından kontrol edilen tutunma kabiliyeti
  • Çok özel Starbox kokuları – Neredeyse hiçbir koku üreticisinde LR’ın ürün yelpazesinde olduğu kadar Star kokusu yoktur
  • Dünyanın en saygın parfümerileri olan işbirliği
  • Çok iyi fiyat performansı
  • Eau de Parfum’den duş jeline kadar komple ürün yelpazesi
  • Alman kalite standartı
Bunu da seversin  LR Microsilver yüz bakım seti - gümüş iyonları nedir?

LR Dünyasına girmek bu çok özel kokuları sarın almak ya da satmak isterseniz 0542 2891089 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz. LR Üyelik fırsatları

 

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.