Takma yakalar, kolluklar ve kurtarıcı parçalar..

Annekaz
25 Mayıs 2020
Yorum Yok

İster tesettür giyim tercih edin isterseniz daha açık kıyafetler tercih edin çook beğendiğimiz bir elbisenin kolu kısa ya da yakası bize haddinden fazla açık gelebilir. Çok sevdiğimiz bize çok yakışan bir bluz belki biraz kısadır ve kalçalarımızın bu kadar belli olmasını istemiyoruzdur. Yani kısaca bize ve kıyafete destek olacak parçalar lazım.

Takma yakalar, dantel sütyen, askıları ve kalça kapatıcı tunik etekleri…

Mesela çok güzel bir bluz aldınız rengi dokusu kumaşı fiyatı harika ama yakası çok açık ne yaparsınız? Tabi ki yakayı kapatmak için en uygun çözümü ararsınız. Benim tavsiyem el altında size destek olacak farklı  takma yakaları her zaman hazır bulundurmanız olur. Gömlek ya da dantel modeli geniş yakalar elbise  gömlek bluz vs içine giyiliyor ve sanki içimizde farklı bir kıyafet daha varmış gibi duruyor.

Bu tarz yakalar dekolte kapatmakta, kıyafete şıklık katmakta  kullanılıyor.

Kollarınızı saklamak istiyor ama yine de askılı elbisenizden vazgeçemiyorsanız kıyafet içine giyilen özel kolluklar sizi oldukça rahat ettirecektir. Mesela bedeninize göre kollarınız kalın ya da sarkık ise bu yöntem sayesinde kollarınız çok daha şık görünebilir.

 

Dar bir pantolon ya da tayt giydiniz ve bluz ya da gömleğiniz kalçalarınızı kapatmıyor. Çözüm sahte tunik! Minik bir etek gibi bluzun altına giyilen parça sayesinde hem kıyafetiniz çok daha şık oluyor hem de kalçalarınız kapanıyor ve sizi kem gözlerden koruyor.

www.classicdianne.com de bol bol örneğini görebileceğiniz modeller spor ya da dantelli olabiliyor.

Kısa kollu kıyafetleriniz varsa yaz kış giymek istiyor ya da bileklerinize kadar kapatmak istiyorsanız sahte kolluklar da satılıyor. Bu modellerden ülkemizde de çok var ama tasarım işi süslü püslü şeyler bulmak biraz daha zor..

Bunu da seversin  Liposuction Sonrası Masaj Nasıl Yapılır?

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim