Tatil hatıralarını kavanozda saklayın

Annekaz
2 Haziran 2015
1 Yorum

Tatil hatıralarını farklı bir şekilde saklamaya ne dersiniz? Sadece fotoğraflarla değil elle dokunabileceğiniz 3 boyutlu hatıralar yapma hiç zor değil.  Size gerekenler önce hatıralar ( tatil fotoğrafları, tatilde alınan minik objeler, kumsaldan getireceğiniz kum, bir kaç deniz kabuğu bir kaç taş).

kavanoz-hatıra2

Önce kendinize şık kavanozlar bulun temizleyin parlatın, bir kısmını gittiğiniz tatil yerinden getireceğiniz kumla doldurun. Üzerine fotoğrafınızı, deniz kabuklarını bir iki tane varsa minik taşı ya da aldığınız minik objeyi koyun kavanozun kapağını kapatın çocukların erişemeyeceği bir yerde dekor olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bunu her sene yaptığınızda geniş bir kumu tatil coğrafyası koleksiyonunuz olduğunu da göreceksiniz. Nerenin kumu beyaz nerenin kumu taşlı..

kavanoz-hatıra1

Sadece plaj tatilleri için değil tabi ki her türlü tatil için değişik objelerle bu tip kavanozlar hazırlayabilirsiniz. Dağılsa bozulsa da küçük bir düzenleme ile eski haline çabucak dönecek sizi eski günlere götürecektir.

Bunu da seversin  Online market alışverişi karşılaştırması: Migros VS Yunus
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Emine Kanak dedi ki:

    Güzel fikir :) bende bu sene taş toplayıp o koleksiyondan yapmayı düşünüyorum ;)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim