Airbnb ile istediğiniz otelde 130 TL hediye

Annekaz
14 Aralık 2018
Yorum Yok

Sömestr tatili ne zaman başlıyor? Sömestr tatilinde hangi otellerde kalınır?  Okullar tatil olunca aileler bir kaç gün tatil yapmak için en uygun ve keyifli tatil mekanlarını ararlar. Uygun fiyatlı tatil herkesin hayali size istediğiniz otelde 130 TL lik indirimle tatil keyfi teklif ediyorum. Bu harika fırsatı ister bir kaplıca otelinde, ister küçük bir pansiyonda,  isterseniz  çocuklarla kayak keyfinde değerlendirebilirsiniz. 

Airbnb nedir ? Airbnb Nasıl kullanılır

Airbnb  bir oda kiralama hizmeti merkezi ABD olan sistem tüm dünyada en güvenilir oda ve otel odası kiralama hizmeti olarak kabul ediliyor. Bu sistemde isterseniz tüm evi, isterseniz evin bir odasını isterseniz de bir otel odasını kiralayabiliyorsunuz.  Airbnb’den 130 liralık indirim kuponu almak için tıklayın peki bu 130 liralık indirim kuponu nasıl kullanılır?

Mesela 3 kız arkadaşım ve 5 küçük bebekle kız kıza tatil yapsak nasıl olur :)  Airbnb’de Luxury Thermal Apartment Afyonkarahisar’da termal havuzlu bir oda ayırtalım dedik.  Yukarıdaki linkten aldığınız kuponla indirim kazanıyor ve tatilinizi 331 liraya bitirmiş oluyorsunuz. Tabi iki kişilik romantik bir tatil de satın alabilirsiniz.

Daha pek çok seçenek var Safranbolu tatili, Kapadokya tatili Airbnb sitesinden size uygun tatilleri inceleyip indirim kuponunu satın almadan uygulayabilir ve kaç lira ödeyeceğinizi hemen görürsünüz.

Tatil önerileri
Safranbolu  Safranbolu 250 yıllık konakta, oda-kavaltı, 2 kişi, 2 gece 170 TL 
Safranbolu doğası, müzeleri, köyleri, kanyonları ile 2 günlük harika bir tatil bölgesi.

Olimpos

Tek kişi, oda-kahvaltı, özel oda, 3 gece konaklama 160 TL

Kapadokya

2 kişi, oda-kahvaltı dahil, 3 gece 160 TL

Bunu da seversin  Philips Lumea indirim kuponu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim