Kaft tasarım tişört alışverişim

Annekaz
3 Nisan 2013
Yorum Yok


kaftArtık tişört sadece gündelik giyimin bir parçası değil, giyinirken mesaj vermenin de bir yolu. Sıradan her yerde görebileceğiniz tişörtleri ve mesajları unutun, şimdi özel tasarımları ile Kaft var.

Tasarım ve sanatseverler aradıkları tasarım tişörtleri KAFT’ta buluyor. Mevlana’dan Einstein’a hatta Pink Floyd’dan Mendelssohn’a birçok müzisyen, düşünür ve yazardan ilham alan KAFT, sıradan grafiklerden farklı, yaratıcı tasarımlara sahip, aynı zamanda tüm detaylarıyla özenerek hazırlanmış tasarım tişörtler ve tasarım ürünleri sunuyor.

kafttisort Tasarımlarını şu an için tişört, kapşonlu (hoodie) ve poster olarak www.kaft.com adresinden bulmak mümkün. Yakında bu tasarımlar iPhone kapağı olarak da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yani kendinizi özdeşleştirdiğiniz hikayenizi ve tasarımını her daim üzerinizde ya da yanınızda taşıyabiliyor olabileceksiniz. Şimdiden 34 ülkeye ulaşan KAFT tasarımlarına sahip olmak için www.kaft.com adresine girip ücretsiz kargo ve 30 gün iade garantisiyle güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Eğer ürünleri görerek almak isterseniz, tasarımlarının satışta olduğu seçkin mağazaların adreslerine web sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Kaft’ın bir özelliği daha var tişört üzerindeki baskılar özel bir teknikle yapılıyor ve içerisinde insan sağlığına zararlı kimyasallar yok ayrıca aynı gün ve ücretsiz kargo, 30 gün iade gibi olmazsa olmaz güzelliklere de sahip. Eh zaten kalitesine söylenecek laf yok..Yazın vazgeçilmez  ‘bir kot bir tişört’  modasına işte benden iki kombin, iki yakışıklı Kaft tişörtle kombinledikleri jean pantolonları ile göz alıcılar değil mi;)

Bunu da seversin  Köz patates eşliğinde su teresi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.