Örü patik modelleri – Bebek

Annekaz
19 Kasım 2016
Yorum Yok

Kış gelir bebek örgüleri başlar. Bebek örgülerinde en çok aranan modeller ise bebek patikleri. Bebek patik modelleri o kadar çok ki.. Eğer bu konuda yeteneğiniz varsa geriye kalan tek detay model seçip  işe koyulmak olacak.

Bebek örgüsünde en önemli detay kullanacağınız ip;  sentetik iplerden kaçının pamuklu ve yünlü seçenekler bebeklerin tenleri için en uygun  olanlardır. Büyük düğmeler, kumaş kurdeleler,  iplerden ördüğünüz çiçekler, keçeden kesilmiş şekiller inci ve boncuklar bebek örgüleri için en güzel aksesuarlar olabilir.

Bu konuda acemiyseniz Kolay bebek patik modelleri ile başlayın.

Mesela size çok kolay bir bebek modeli 50 göz ile başlanır,  11 sıra haroşa örülür, 10 ilmek ortaya ayrılır  kenarda kalan ilmeklerden 10 sıra örülür sonra boğaz kısmı örülür. Boğaz kısmını istediğiniz gibi örebilirsiniz biraz uzun tutarsanız ve biraz kalın bir yün kullanırsanız bebek patiğiniz bebek botu olur.

Bebekler için patik örerken en önemli diğer detay ise sizin hayal gücünüz, tabi internet bu konuda da size çok yardımcı olacaktır. İşte size birbirinden güzel örgü bebek patiği modelleri

Bunu da seversin  Prensesler için örgü
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.